PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 364
oceny
5,8 10 1 39364
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

mega straszny !

ocenił(a) film na 7

przez ten film miałam zrytą psychike . nie mogłam spac po nocach ;_; był straszny , ale tak średnio mi się podobał ; /

zapiii12

dla mnie również był straszny, nie chce wyjść na cieniasa ale strach na wróble w szczerym polu pobudza wyobraźnie

zapiii12

Nie polecam wracać od przyjaciółki w nocy, po obejrzeniu tego filmu.

zapiii12

też nie mogłam spać po nocach , ciągle się bałam , straszny film w sumie nie wiem czemu obejrzałam go wiedząc ,że nie lubię oglądać horrorów bo się potem boję.

ocenił(a) film na 7
zapiii12

prawdopodobnie mój ulubiony horror - przerażał mnie w sposób w jaki nie potrafiły inne z tego gatunku. Wbił mi się w pamięć i obejrzałem go wiele razy.

ocenił(a) film na 8
zapiii12

O Boże Skoro boicie się takich filmów jak smakosz to aż strach pomyśleć co by było gdybyście mieli obejrzeć Hostel czy Martyrs. Paw i depresja? Widać że jesteście dość wrażliwii. Pierwszy raz obejrzałem jak miałem jakieś 12 lat, kolega pożyczył mi Dvd, on i paru innych mówili że straszny i wogóle więc czekałem kidy zacznie się to straszne i film się nagle skończył.;-)

ocenił(a) film na 3
Zduntek

Hostel i Martyrs straszne? Czy ja wiem. Z tym pierwszym totalnie się nie zgadzam.
Ale fakt, Smakosz jest przeciętny bardzo, ale nie wiem, czasem miałam wrażenie że to bardziej parodia niż faktyczny horror. Serio, ten stwór wygląda jak coś z horroru lat 80tych, śmiałam się jak na ekranie był :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones