PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 331
ocen
5,8 10 1 39331
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Za niska ocena.

ocenił(a) film na 7

Umówmy się. Ten film to nie jest arcydzieło. Ten film nie jest nawet godny polecenia. Ale ten film nie jest również zły czy tragiczny. To taka mocna 6ka. W sam raz do obejrzenia wieczorem gdy chce się obejrzeć horrorek a nie ma się nic lepszego czy ambitniejszego.
Od tego filmu jest naprawdę masa wielu wielu gorszych (nawet tych znanych i popularnych) a tutaj mamy krótko i zwięźle, z nawiązaniem do miejskiej legendy, z paroma oczkami do widza i na szczescie z brakiem bohaterów idiotów - w stylu - "o ślady krwi po srodku ciemnego lasu w opuszczonej okolicy. pojde sobie to sprawdzić bo to napewno komuś rozlał się po drodze keczup".
Można obejrzeć z nudów i zapomnieć. A jeśli ktoś oglądał wcześniej "Mothman prophecies" na tym filmie może nawet i troche się przestrzaszy korzystając z potencjału tamtego świetnego filmu, który skrzydlatej postaci nigdy nie pokazał (i bogu dzięki).

ocenił(a) film na 2
Floyt

No widzisz... a dla mnie jest tragiczny. Moze gdyby sie zdecydowali... psychol albo stwor. A tak to ogladam...zwłoki, ciezarowka... no psychol...a tu nagle skrzydla z dupy. Słabizna :(

ocenił(a) film na 7
Verdhandi

Ja miałem zdecydowanie inny odbiór tej postaci. Na pewno miało to dużo do czynienia z filmem który wymieniłem a oglądałem wcześniej. Gdy się nad tym zastanowić to akurat motywacja psycho-stwora jest logiczna. Weź pod uwagę że to nie jest czlowiek, ale inteligentny stwór - z cechami psychopaty, bo nie odczuwa emocji, w końcu nie jest człowiekiem. To jest bardzo mocno oparte na miejskiej legendzie, i gdy o tym poczytasz, możesz zmienić zdanie odrobinę (bo cud film to nie jest), choć podejrzewam że nie będzie Ci się chciało o tym czytać, bo mi po gównianym w odbiorze filmie też by mi sie nie chciało :)

użytkownik usunięty
Floyt

Horrorek jakich wiele, poza tym napisałeś że ten film nie jest nawet godny polecenia, a dałeś 7/10, gdzie od 7 są chyba filmy warte obejrzenia.

ocenił(a) film na 7
Floyt

Film zdecydowanie jest arcydziełem, ale nie w całości. Są w nim sekcje tak przepotężne, że inne filmy grozy pod względem budowania autentycznego zaszczucia i klimatu niesamowitości chowają się. Umówmy się początek Smakosza jest potężnie zrealizowany i nieziemsko sugestywnie. Film ma sekcje, które są klasą samą w sobie niedoścignioną przez inne filmy grozy. Nazywanie go zwykłym filmem na wieczór to spora dysaprobata.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones