PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 364
oceny
5,8 10 1 39364
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Dość dobry

ocenił(a) film na 7

Witam !
Nie bede się za bardzo rozpisywać, jest dużo tematów, z opinią podobną do mojej... Ale jednak sklece parę zdań ;).
Film... hmmm oglądałem kiedyś na telewizorze, i nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, a teraz? Oglądałem film na kompie, ze słuchawkami, i muszę przyznać wciągnął mnie jakoś tak.. mocniej, bardziej mnie zaciekawił. Przyznam, że był moment, czy dwa, w którym się nieźle nastraszyłem ;]
Zmieniła sie równiez moja opinia, która część lepsza, jedynka, czy dwójka ? Przed dzisiejszym obejrzeniem dałbym sobie reke uciąć, że dwójka wiele lepsza, więcej krwi, zabójstw... takie tam... Jednak zmieniłem zdanie po dzisiejszym obejrzeniu... Jedynka bardziej mnie zaciekawiła, jest mroczniejsza, bardziej trzyma w napięciu, tajemnicza... ;)

Sądzę, że wystarczy,
pozdrawiam wszystkich Użytkownikow Filmwebu ! :)

tomek1313

Oglądałąm ten film kilka razy, naprawdę nie jest taki zły. jednak jest to taka produkcja, którą oglądam z przymrużeniem oka-tak dla rozrywki;)

ocenił(a) film na 7
tomek1313

Również twierdzę, że jedynka lepsza :) i nie wiem czemu taka niska ocena bo film conajmniej dobry :) Fajny klimat miał, np scena koło tej starej babki domu i te koty (kto widział ten wie o co biega:)) do tego ta piosenka.. anyway, 7/10 wydaje się odpowiednią oceną, nawet 7+

ocenił(a) film na 4
undeclared

Druga czesc o wiele wiele lepsza. Fajny motym zemsty ojca, lepiej nakrecona, wiecej akcji, lepszy klimat, mniej głupia. Takie moje zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones