PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 331
ocen
5,8 10 1 39331
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

Początkowa część wprowadzająca ma genialny klimat zbliżony do tego z filmu "Znaki" Odludne miejsca i narastające napięcie. Później jest już tylko nieźle.

ocenił(a) film na 10
Movie_Crash_Man

Ja tak samo według mnie ten film ma wszystko to co powinien mieć taki film xd. Co jakiś czas oglądam smakosza ponownie bo zwyczajnie nie mogę znaleźć filmu o potworach chociaż zbliżonym poziomem do niego. Wogóle jak ktoś zna podobne filmy to chętnie obejrze

Zipp_Motors_fan

"Wzgórza mają oczy"

ocenił(a) film na 7
Zipp_Motors_fan

Zdecydowanie ten film jest ponadczasowy i unikalny. Przepotężny klimat początkowej sekcji "Smakosza" jest totalnie inspirujący i budzi niesamowite emocje.

ocenił(a) film na 6
Movie_Crash_Man

Super film zgadzam się z tobą a nie dziwi ciebie że aktor tom tarantini gra w smakosz 1 austina mccoy a w smakosz 2 trenera dwayne Barnes nagle zmienił imię nierozumienie tego skoro grał w 1 w 2 części też powinnien grać tę samą postać czyli austina mccoy co o tym myslisz i wszyscy na forum myślicie wiem to szczegół ale dziwne nie

ocenił(a) film na 8
Rafal350a

Dziwne choć ja tego gościa nie przyczaiłem w drugiej części ale w sumie to niezła ciekawostka.. Z tym gościem polecam jeszcze nawet warto obenrzeć wrota do piekieł

ocenił(a) film na 8
Rafal350a

Sory pomyłka z aktorami jednak

użytkownik usunięty
Movie_Crash_Man

Film ciekawy, ciekaw jestem czy w końcu zabiją tego Smakosza raz a dobrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones