PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 364
oceny
5,8 10 1 39364
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

6/10

ocenił(a) film na 6

Niezły horror ale do pewnego momentu. W pierwszej połowie ma bardzo dobry klimat i aurę tajemniczości. Niestety gdy okazuje się, że tytułowy Smakosz jest jakimś latającym stworem, cała ta aura znika, a postać ta zaczyna bardziej śmieszyć niż przerażać. Pierwsza połowa jest ciekawa. Tajemnicza ciężarówka i rura, w którą wpada bohater, gdzie odkrywa makabrę - mogą się podobać. Inną sprawą jest gra aktorska, która momentami jest irytująca. Gina Philips i Justin Long nie są aktorami z najwyższej półki i niestety tutaj to udowadniają. Zakończenie, podobnie zresztą jak cała druga połowa, jest bardzo słabe i nie wywołuje żadnych emocji. Pomysły na rozwinięcie fabuły są nieciekawe. Można było chociażby rozwinąć ten wątek z motywem muzycznym. Myślę, że w filmie tkwił spory potencjał lecz nie udało się go w pełni wykorzystać. Aczkolwiek kilka scen a przede wszystkim dobra pierwsza połowa spowodowały, że podwyższam nieco ocenę. Moja ocena: 6/10.

ocenił(a) film na 4
Shady_Yo

On w nią nie wpada tylko sam tam włazi jak kompletny idiota. Kolejny horror z serii tych, w których bohaterowie sami pakują się w takie młócki. Po cholerę tam zaglądał, skoro widział, że kierowca ciężarówki jest porąbany, a to, co wrzucił do rury to na 90% było ciało? Było jechać na policję, a nie kusić los. Potem akcja rozwijała się nieźle, motyw kaplicy sykstyńskiej też w porządku, ale potem nie podobało mi się dokładnie to samo, co Tobie - weoły potworek, który nie ginie, nawet jak się go dziesięć razy przejedzie w te i wewte. 4/10.

ocenił(a) film na 6
Shady_Yo

moim zdaniem świetna charakteryzacja - właśnie tak moim zdaniem wygląda prawdziwy demon. Średni horror, tak jak mówisz - początek dobry,później jest gorzej.

użytkownik usunięty
Shady_Yo

zgadzam się - pierwsza połowa filmu - super, stwór wszystko popsuł :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones