PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31644}

Smakosz

Jeepers Creepers
5,8 39 364
oceny
5,8 10 1 39364
4,5 6
ocen krytyków
Smakosz
powrót do forum filmu Smakosz

śmieszny

ocenił(a) film na 3

Na niewielu filmach się tak usmiałam jak na tym.

pani_pczr

Całkowicie się z tobą zgadzam:) myślałam ze umrę ze smiechu
Film normalnie żałosny
Hehe

ocenił(a) film na 9
domusia

yyyyy niby co w tym takiego smiesznego ?? wszyscy tacy niby wielkie chojraki gdybyście sami obejrzeli w nocy ten film byście sie bali iść zrobić siusiu we własnym mieszkaniu pozdrawiam wszystkich żałosnych chojraków na których żaden horror nie robi wrażenia :)

zubomir

Hahaha, po tym filmie nie trzeba iść wcale do łazienki, bo już w trakcie oglądania można się ze śmiechu posikać:) No weź przestań.
Poza tym nie mówię, że żadnego horroru nie lubię, bo wyobraź sobie, że niektóre mi się podobają. Po prostu TEN mi się nie podobał.

pani_pczr

Dwa trolle. Won do garów.

ocenił(a) film na 5
squeeze2

heh, co się ciskasz? Film jest po prostu niezamierzenie zabawny jak masa horrorów i tyle. Pogódź się z tym. Ja osobiście film ten bardzo lubię co nie przeszkodziło mi dać tej produkcji słusznie niską ocenę. Lubię co jakiś czas to niego wracać i się chichotać z akcji rodem z kreskówki Scooby-Doo ;D

ocenił(a) film na 2
pani_pczr

ja też się uśmiałam... 2/10

kacpiijustysia

Do garów.

squeeze2

Sam sie nie wyrabiasz?

użytkownik usunięty
Crossman

Rosół gotować albo do kąta się wstydzić.

użytkownik usunięty
pani_pczr

Tak zgadzam się żenujący film, nawet do 2 nie zalukam 6/10.

pani_pczr

Ja tez sie usmiałam na tym filmie ;)

ocenił(a) film na 7
Dorota7734

przyzwoity film, w żadnym wypadku komedia, wciągający. jeśli ktoś uważa że jest smieszny to pewnie błąd przepływu impulsów do i z mózgu. no chyba że niskie IQ, bo wiadomo, głupi zobaczy kamień na środku drogi i będzie się śmiał godzinę.
najgorsze są dzieci które piszą na pod takim np hostelem że to bardzo fajna komedia. tutaj mamy coś podobnego, stadko dzieci niszczy swoją głupotą ocenę filmu.

uFGoogle

Hmnn?? Jeżeli komuś nie podoba sie film, który ty uwielbiasz to nie znaczy że ten ktoś jest głupi, ma niskie IQ oraz że jest dzieckiem. To samo mogłabym powiedzieć o tobie. Po prostu masz inny gust i tyle. Świat byłby nudny, gdyby wszyscy ludzie byli tacy sami.

ocenił(a) film na 9
Dorota7734

to powiedz co niby cie tak rozbawiło w tym filmie??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones