PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=567249}

Maskarada

Maskerade
4,1 641
ocen
4,1 10 1 641
Maskarada
powrót do forum filmu Maskarada

Gość zachorował, bo sąsiedzi spuścili mu ostre manto, mama go nie kochała, a może kochała za bardzo. Diabeł coś tam nabroił, jak to diabeł. Matka chorego zawarła pakt z diabłem i żeby uzdrowić synka, zabiła indiańską tyczką dzidziusia innej pani. Ludzie z wioski ją zaciukali, a synka przebili ową tyczką. Szu-szu, przeskok czasowy. Facet kupuje babie XIX- wieczną ruinę i 16 ha za 10000$. Jest fajnie, bo w piwniczce zostało sporo wina z czasów Lincolna, ponoć po 1000$ za butelkę. Te wszystkie liczby i bzdety nie mają żadnego znaczenia fabularnego, ale jakoś wypełniają czas. Ostatecznie gość, który kupił posiadłość, wyciąga indiańską tyczkę z ziemi i, tak się niefortunnie składa, przy okazji z tego opętanego przez diabła, który sobie spokojnie odpoczywał zakopany. Teraz powstał, jest bardzo zły i kosi każdego, kto mu stanie na drodze. Udało się do tego zatrudnić w epizodzie Treata Williamsa, co raczej nie świadczy najlepiej o rynkowej pozycji aktora. Smutna, nużąca szmira, powtarzająca schematy, które były już zgrane pół wieku temu.

użytkownik usunięty

Jedynym plusem tego filmu jest ładna, kąpiąca się dziewczyna :)

ocenił(a) film na 5

dodam jeszcze, że teksty i sceny powalają...np. laska otwiera lodówkę a tam świński łeb na talerzu z kompozycją warzyw dookoła..muchy latają, fuj..a koleś żartem do laski, cyt. wali jak z twojego pępka...
albo jak poszli na ten cmentarz i tę tyczkę wyciągali, koleś mówi do drugiego, cyt. moje pierdy śmierdzą jeszcze gorzej...

szok, że można takie bzdury wrzucić do scenariusza

użytkownik usunięty
aniadolan1

albo końcówka gdzie podjeżdża ten morderca policyjnym wozem. Gdzie on nauczył się prowadzić samochód? Skoro jako dziecko był już chory i zamknięty, odcięty od świata.. Myślę że gdyby stał tam gdzieś policyjny helikopter to też potrafiłby nim latać :))))

ocenił(a) film na 5

toż to samo napisałam gdzieś na forum :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones