PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104439}

Dłonie

When the Bough Breaks
5,9 1 117
ocen
5,9 10 1 1117
Dłonie
powrót do forum filmu Dłonie

Ocena

ocenił(a) film na 6

Byłby zajebisty film, gdyby nie kilka szczegółów: 1) nażelowany dzieciak w psychiatryku? 2)łażenie
przez pół h po piwnicy, 3) przestanę chyba odpalać papierosy przy ludziach, skoro starczy odpalić
zapalniczkę, a ktoś spłonie,4)rrobienie idiotki z dziewczyny w piwnicy, 5) nagle zobaczyła wieżę
ciśnień i sie rozłączyła? 6) przyszła typiara znikąd i nagle jej na wszystko pozwalają? ogólnie
mówiąc film ma w ch.. potencjał, ale wykonawca chyba za dużo pije i pokłócił się z żoną, bo wyszedł
syf.

BlueBelle

za dzieciaka leciał w tv i zapamiętałam go lepiej niż jest rzeczywisty. Wgl. zapomniałam ,że on miała bliźniaczkę, wiadomo dlaczego on miał przyszyte dłonie/te ślady na nadgarstkach i dlaczego wgl go oddali? Chcieli mieć tylko córkę następną pianistkę?

ocenił(a) film na 6
nitishia

Yy, Ty odpowiedziałeś na mój post teraz? Pytam, bo mam oznaczony i mój post, i Twoją wypowiedź na dwa dni temu, a ja ten film kilka lat temu widziałam i wtedy oceniałam i się wypowiedziałam?

BlueBelle

1) Oj tam, może np. cukier nie żel.

2) Łażenie po piwnicy praktycznie po ciemku, w której się nie było, musi trochę potrwać.

3) Chwilę wcześniej, gdy walczyli ze sobą, wylał się na gościa środek łatwopalny.

4) Nie odniosłem takiego wrażenia.

5) Rozłączyła się, bo była niecierpliwa, sekretarka może by połączyła za chwilę a może za 10 minut.

6) Już po pierwszym zebraniu, gościu ja próbował ustawić, działała na własną rękę.

BlueBelle

mękolenie gimbusa, któremu nic nie pasuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones