PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=229917}

Czarna śmierć

The Sick House
3,6 977
ocen
3,6 10 1 977
Czarna śmierć
powrót do forum filmu Czarna śmierć

Dawno nie widziałem dobrego horroru a tu proszę. Poza tym fajnie zrobiony, super klimat. Faktycznie trochę zakręcony ale myślenie nie boli. Chociaż patrząc po ocenach to różnie z tym bywa ;)

ocenił(a) film na 1
zabok7

Widzę, że nie oglądałeś już innych horrorów skoro tak ten film oceniasz. Ten horror to porażka, gniot, dla ludzi, którzy naprawdę nie mają już co obejrzeć ale tego horroru to już w ogóle nie polecam nikomu.

Jak chcesz obejrzeć horror to po prostu obejrzyj sobie "Obecność", "Kobieta w Czerni", "Zejście", "Noc Żywych Trupów", "Koszmar Minionego Lata" itd. a nie takiego gniota.

TomsonXD

Dawno nie widziałem dobrego horroru a tu proszę. Poza tym fajnie zrobiony, super klimat. Faktycznie trochę zakręcony ale myślenie nie boli. Chociaż patrząc po ocenach to różnie z tym bywa ;)

ocenił(a) film na 1
zabok7

To Ja właśnie dawno nie widziałem dobrego horroru, a po takich syfach jak ten to aż mi się nie chce już w TV żadnego szukać jak właśnie takie puszczają. Nie rozumiem co w tym horrorze jest takiego ciekawego, że wam się podoba. Ja zaliczam go do gniotów, których jest już i tak za dużo.

TomsonXD

Dawno nie widziałem dobrego horroru a tu proszę. Poza tym fajnie zrobiony, super klimat. Faktycznie trochę zakręcony ale myślenie nie boli. Chociaż patrząc po ocenach to różnie z tym bywa ;)

ocenił(a) film na 1
zabok7

Czy oby na pewno "myślenie nie boli" w twoim przypadku? Na filmwebie jesteś od tylu lat i takie bzdury wypisujesz? Zgaduję, że żadnego innego horroru nie oglądałeś.

TomsonXD

Dawno nie widziałem dobrego horroru a tu proszę. Poza tym fajnie zrobiony, super klimat. Faktycznie trochę zakręcony ale myślenie nie boli. Chociaż patrząc po ocenach to różnie z tym bywa ;)

zabok7

Umysłowo sprawny inaczej, czy ósme piwo?

TomsonXD

TomsonXD, myślę że twoje wysiłki są troche daremne, bo wasz dyskusja przypomina rozmowę z przedszkolakiem, brakuje w niej tylko tupania nogą. Ty mówisz swoje a on jedyne co potrafi to powtarzanie tego samego w kółko i w kółko przekonany że jak powtórzy się to samo wielokrotnie to w końcu przekona się swoje rozmówcę. Voleon - obstawiam to pierwsze.

TomsonXD

Nie oglądałem tylko Kobieta w czerni, ale z tego co wymieniłeś straszny jest tylko film Obecność a reszta tak, żeby sobie pooglądać gdy ci się nudzi i tyle.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones